Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna

Od¶wieżona skóra

mydelnik | 17.05.2018 13:15

Od¶wieżona skóra - wiele osób uwielbia ten stan. Na pewno czujecie różnicę po tym, kiedy po całym dniu zmyjecie makijaż odpowiednim tonikiem. Zreszt± nie tylko makijaż. Po całym dniu każpeelingi naturalnedy z nas musi przemywać skórę odpowiednim tonikiem, aby zmyć wszelaki brud.

Co jaki¶ czas

altJednak nie tylko codzienne przemywanie jest potrzebne naszej skórze. Trzeba do tego dodać odpowiedni krem oraz peelingi, które dogłębnie od¶wieżaj± nasz± skórę oraz poprawiaj± jej koloryt. Możecie oczywi¶cie zainwestować w peelingi, których nie brakuje w żadnej drogerii (np. https://www.4szpaki.pl/kategoria-produktu/peelingi/). Jednak może warto pomy¶leć o przyrz±dzeniu peelingów we własnym domu? Przynajmniej będziecie pewni składu, ponieważ wszystko sami zrobicie.

Naturalna sprawa

Peelingi naturalne mog± kosztować ogromne pieni±dze. Jednak nie takie, które sami przyrz±dzicie w zaciszu domowym. Na ogół wystarczy tylko kilka składników, które na ogół każdy z nas ma w domu i cała masa do nałożenia na twarz będzie gotowa. Cukier plus br±zowa pomarańcza. Migdały w towarzystwie płatków owsianych. Kawa, a dokładniej jej fusy plus cynamon dla ładniejszego zapachu. Albo sama pomarańcza i m±ka kukurydziana. Sami przyznacie, że nie s± to drogie składniki, a mog± zdziałać naprawdę wielkie cuda dla Was.

 

Poprzedni »

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.