Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna

Dwa sekrety dbania o skórę

mydelnik | 14.06.2017 14:03

cynamon i wanilia

Dbałość o nawilżenie skóry całego ciała to element, który powinien na stałe wejść do rytuału pielęgnacyjnego każdej kobiety. Niestety często zdarza nam się zapomnieć o tym kroku lub pominąć go ze względu na brak czasu. Jakimi zasadami należy kierować się przy codziennej pielęgnacji?

1. Dobrze dobrany kosmetyk

Aby nawilżające masło do ciała mogło spełnić swoją funkcję, musi być dopasowane do potrzeb naszej skóry. Dlatego dobrym pomysłem jest przetestowanie kilku różnych kosmetyków i sprawdzenie, który ma najkorzystniejsze działanie na stan naszej skóry. Warto zwrócić uwagę na to, czy dany produkt nie wywołuje podrażnień, a w razie alergii skonsultować się z dermatologiem.

2. Systematyczność

Nawet kosmetyk z najwyższej półki nie będzie miał szansy zadziałać, jeśli nie będziemy stosować go systematycznie. Skóra musi być nawilżana regularnie, w przeciwnym razie bardzo szybko przesuszy się ponownie. Jak zmotywować się do codziennego nawilżania? Sięgnijmy po kosmetyk o przyjemnej konsystencji, który nie pozostawi na skórze tłustego filmu. Może być to na przykład lekki mus do ciała. Ważny jest również atrakcyjny zapach – ogromną popularnością wśród maseł do ciała cieszy się cynamon i wanilia oraz czekolada.

Link: https://www.4szpaki.pl/produkt/puszysty-mus-do-ciala-cynamon-i-wanilia/

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.