Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna

Hydrolat różany - dlaczego warto go stosować?

mydelnik | 18.08.2017 12:29

hydrolat z różyIstnieje tak naprawdę wiele korzyści wynikających ze stosowania hydrolatu różanego. 

- Zapobiega on odwodnieniu skóry, dzięki czemu przez cały czas może ona być odpowiednio nawodniona, a co za tym idzie może wyglądać młodo, świeżo i promiennie. Hydrolat z róży z powodzeniem może być stosowany w codziennej pielęgnacji. 
- Hydrolat różany jest kosmetykiem naturalnym, do którego produktu wykorzystywana jest chociażby szlachetna róża damasceńska. Woda kwiatowa nie zawiera szkodliwych substancji i konserwantów, a więc jest produktem wysokiej jakości. 
- Hydrolatu z róży w szczególności powinny używać osoby posiadające skórę wrażliwą czy też naczynkową, gdyż preparat ma właściwości łagodzące. Odświeża, a także znacząco wzmacnia naczynia krwionośne. 

Woda kwiatowa o niezwykłych właściwościach

Preparat tego typu powstaje poprzez destylację kwiatów, co oznacza oddzielanie olejku eterycznego, po czym otrzymywana jest woda z cząstkami roślinnymi, na przykład róży damasceńskiej. Preparat może z powodzeniem zastąpić mgiełkę do twarzy, tonik, maseczkę, a także może być używany jako kompres. Posiada delikatny i subtelny zapach różany, który jest dodatkowym, ogromnym atutem produktu. Można stosować go do twarzy, na włosy, a także na skórę całego ciała.

Poprzedni »

Komentarze

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.